Ürünlerimiz
Alışveriş Sepetiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

Mamut Trailers bir Taşocak Grup Markasıdır.

Taşocak 2004 yılında Katı yakıtlı kat kaloriferi kazanı, sac parça ve sac kalıpları imalatı amacı ile kurulmuştur. Taşocak ürünleri elektro-mekanik endüstrisinden, otomativ endüstrisinin, kalıp yapımından sac parça üretimi ile ilgili her türlü makine aparatı üretimine kadar uzanmaktadır. 

Taşocak söz konusu üretimlerini gerçekleştirmek için gerekli tüm makine, kalifiye iş gücü ve en uygun üretim prosesine sahiptir. Taşocak kurulduğu günden, bu yana insan ve kaliteye yatırım yaparak büyümesini sürdürmektedir. Rekabetçi fiyatlarla kaliteli ürünleri birleştiren Taşocak, işin devamının ancak müşteri memnuniyeti ile mümkün olduğu bilincini her zaman taşımaktadır.

Taşocak sacdan oluşan her türlü parça imalatını gerçekleştirmektedir. Taşocak ürünleri her sektöre hitap etmesine karsın otomotiv, mobilya, beyaz-eşya, ısıtma ve elektro-mekanik sektörlerinde kullanılan menteşeler, sac kapaklar, panolar, taşıma arabaları, sepetIer, test kazanları, talaş arabaları, konveyör bantlar, pnömatik kaldırma platformları, sıcak su kazanları, katı yakıtlı kat kaloriferi kazanları, eşanjörler, Cr-Xi tanklar, kurutma fırınları, ve bir çok özel amaçlı makine imalatı üretim alanımıza girmektedir.

Taşocak, müşteri isteklerinin tanı olarak karşılanabilmesi, ürünün sürekli olarak müşteri istekleri doğrultusunda ve istenilen özelliklerde üretilebilmesi için bir kalite güvenci' yönetimi sistemi oluşturulmasını, sistem yaklaşımı ile uygulama sürekliliğinin sağlanmasını hedeflemiş ve 2008 yılında bu hedeflere ulaşılarak TS EX ISO 9001:2000 belgesi alınıştır.